Zachodniopomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

M³odszy specjalista technicznego wsparcia dzia³u IT

Szczecin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla naszego Klienta, du¿ej miêdzynarodowej firmy z kapita³em zachodnim, ¶wiadcz±cej us³ugi dla ca³ej grupy kapita³owej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Nasz klient oferuje:
- stabilne zatrudnienie
- pracê w du¿ej miêdzynarodowej firmie
- mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego
- pracê w komfortowym nowoczesnym budynku
- dofinansowanie do karty Multi Sport
- bezp³atn± prywatn± opiekê medyczn±
- lekcje jêzyka angielskiego
- nagrody dla pracownika miesi±ca i pracownika roku
- team eventy &#8211; wyj¶cia integracyjne w obrêbie zespo³u
- mo¿liwo¶æ przyst±pienie do ubezpieczenia grupowego

Wymagania:
- bardzo dobra znajomo¶æ j. angielskiego jest warunkiem koniecznym
- chêæ rozwoju i nauki oraz zaanga¿owanie w wykonywan± pracê
- umiejêtno¶æ pracy w zespole
- wysoko rozwiniête umiejêtno¶ci komunikacyjne, otwarto¶æ, chêæ nauki
- do¶wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane
- znajomo¶æ systemów Windows, Unix i Linux, zagadnieñ sieciowych (Cisco) oraz VM bêdzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:
- monitorowanie oraz zapewnianie ci±g³o¶ci funkcjonowania systemów operacyjnych i aplikacji
- analiza b³êdów w monitorowanych systemach i aplikacjach
- zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego
- rozpoznawanie i rozwi±zywanie problemów technicznych zwi±zanych z dzia³aniem rozleg³ej sieci systemów informatycznych (SAP, CISCO, Windows, Linux).

Osoby bêd±ce zainteresowane powy¿sz± ofert± oraz spe³niaj±ce jej kryteria prosimy o przesy³anie swojego CV w jêzyku polskim z dopiskiem &#8222;M³odszy specjalista technicznego wsparcia dzia³u IT&#8221; na adres mailowy:
it@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustaw± o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: it@lsj.pl/
lsj.pl/it | lsj.pl/

&#61472;

Og³oszenie dodane: Wtorek, 04 Kwiecien, 2017  09:40

Identyfikator: 608955

Wy¶wietleñ: 2467

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. ITFirm.pl Informatyczna Obs³uga Serwis Komputerów
  3. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  4. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy
  5. Specjalista ds.Finansów osobistych