Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Na Sezon- Obsługa Klienta

Koszalin

Młode energiczne osoby przeszkoli i zatrudni spółka handlowa z siedzibą regionalną w Koszalinie. Zajmujemy się obsługą klienta dla czołowych firm w branży.

W związku z wprowadzeniem w firmie programu "praca dla młodych" nie wymagamy doświadczenia od osób aplikujących.

Zakres obowiązków
- Obsługa klienta
- Promowanie produktów z sektora mediów domowych

Wymagania:
- obsługa komputera w stopni podstawowym
- dyspozycyjność
- komunikatywność

Gwarantujemy:
- Pełne przeszkolenia
- Pensję stałą plus premię
- Możliwy zwrot dojazdów dla osób spoza Koszalina
- Dobrą atmosferę oraz stabilną pracę w rozwijającej się branży.

Cv prosimy kierować na adres mailowy : koszalin@pracujwregionie.pl/ Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie, maksymalnie w ciągu 10 dni od otrzymania Państwa aplikacji.

Więcej informacji na stronie internetowej pracanastart.pl/ lub pod numerem telefonu 785-504-884

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 07 Czerwiec, 2016  10:21

Identyfikator: 584369

Wyświetleń: 6424