Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Apteki w Gryfinie

Gryfino

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Aktualnie, dla naszego Klienta, właściciela nowocześnie urządzonych aptek, poszukujemy ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Gryfino, zachodniopomorskie
Nr ref.: KA/GF/03/12

Opis stanowiska:

 prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept, w tym sporządzanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i ich retaksowanie
 prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem
 comiesięczna analiza terminu ważności preparatów w magazynie aptecznym
 właściwe zorganizowanie pracy personelu apteki, przestrzeganie dyscypliny pracy oraz obowiązujących godzin pracy
 skuteczna realizacja założonych celów sprzedażowych apteki

Wymagania:

 wykształcenia wyższego farmaceutycznego
 mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym
 znajomości prawa farmaceutycznego
 odpowiedzialności za wyniki sprzedażowe apteki
 doskonałych umiejętności sprzedażowych
 samodzielności i skuteczności w działaniu
 dyspozycyjności, obowiązkowości
 biegłej obsługi programu KAMSOFT
 umiejętności kierowania zespołem
 umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

 prowadzenie apteki 6-dniowej
 możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
 uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
 możliwość zakwaterowania na miejscu
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym KA/GF/03/12 na adres: justyna.piotrowicz@ateam.pl/

Do przesłanej aplikacji nalezy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Marzec, 2012  11:31

Identyfikator: 386295

Wyświetleń: 6942