Zachodniopomorskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Praca Kierowca

Bruno Tassi to ogólnopolska hurtownia spożywcza zaopatrująca sklepy w mięso, wędliny i artykuły spożywcze.
Szukamy pracownika do Nowej Wsi Wrocławskiej.

Główne zadania:
Załadunek i rozładunek towaru
Terminowe dostarczanie towaru do Klientów
Dbałość o powierzony sprzęt firmowy
Dbałość o relacje z Klientami

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej
Gotowość do pracy w godzinach 4:00 - 12:00
Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia &#8211; pokrywamy koszty jej wyrobienia
Samodzielność i rzetelność w działaniu
Komunikatywność

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełen etat
Możliwość ubezpieczenia grupowego za życie
Pakiet medyczny
Karta Multisport
Zniżki na zakupy spożywcze
Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Listopad, 2023  21:58

Identyfikator: 736309

Wyświetleń: 6441