Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Slusarz - Mechanik warsztatowy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Kietzmann Oberflächenbeschichtungen GmbH & Co KG jest firma z ponad 50 -letnim doswiadczeniem w nakladaniu powlok antykorozyjnych metoda katoferyczna KTL, produkty naszej firmy montowane sa w wiekszosci marek motoryzacyjnych na calym swiecie..

Konserwator/ slusarz/ mechanik

Miejsce pracy: Niemcy, 42579 Heiligenhaus

Opis stanowiska:
wykonywanie prac konserwatorskich maszyn produkcyjnych
prowadzenie regularnych przegladow maszyn i urzadzen
wykonywanie prac naprawczych oraz remontowych
dbanie o lad i porzadek miejsca pracy
wykonywanie malych prac warsztatowych,
prowadzenie dokumentacji technicznej

Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:
doswiadczenie na podobnym stanowisku
wyksztalcenie minimum zawodowe w kierunku poszukiwanego stanowiska
znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
odpowiedzialnosc
umiejestnosc pracy na pojedynczym stanowisku
umiejetnosci podejmowanie decyzji
dobra organizacja pracy
dodatkowe umiejetnosci i certyfikaty beda mile widziane

Oferujemy:
atrakcyjne warunki wynagrodzenia
umowe bez posrednikow u niemieckiego pracodawcy
pelen Etat
platny urlop (24 dni)
terminowe wplywy wynagrodzenia na konto bankowe
pomoc w znalezieniu kwatery badz mieszkania
pomoc w sprawach meldunkowo-administracyjnych

Poszukujem osob, ktore swoja przyszlosc zawodowa beda chcialy zwiazac z nami na dluzej !

Zaintersowanych prosze skladac aplikacje na adres e mail :
Bewerbung@ kietzmann.de prosze zaznaczyc wysokosc oczekiwanych zarobkowi i dane kontaktowe takie jak numer telefonu i adres e - mail.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Czerwiec, 2018  14:48

Identyfikator: 635637

Wyświetleń: 1246