Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla szwaczki krawcowej z j.niemieckim

Olden

Firma expertum poszukuje do pracy w Niemczech pracowników na stanowisko:

Szwaczka/szwacz

Zakres obowiązków:
- praca jako szwaczka/szwacz przemysłowy
- docinanie materiałów
- obsługa przemysłowych maszyn do szycia

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV &#8211; Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy judyta.krupska@expertum-gruppe.de

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Sierpien, 2016  13:41

Identyfikator: 591458

Wyświetleń: 1305