Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pomocnik przy produkcji pieczywa

Poszukujemy pomocników do piekarni niedaleko 14943 Luckenwalde.

TWOJE ZADANIA:
- przygotowanie ciasta do pieczenia
- wypiekanie chleba, bułek i ciast
- dbałość o miejsce pracy

WYMAGANIA:
- ważna książeczka zdrowia (Rote Karte)
- samochód aby dojechać do miejsca pracy
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- stawkę ab 10,50 Euro/h + 8 Euro/dodatku dziennie
- świadczenia rentowe i emerytalne
- dodatek urlopowy i premię świąteczną

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:
telefoniczny 0049 3028098726 od pon do pt w godz. 9:00-16:00 - mówimy po polsku
lub o przeslanie CV E-Mailem na adres berlin2@solid-personal.de.
Po otrzymaniu osoba polskojęzyczna z biura skontaktuje się z państwem.

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 07 Luty, 2021  11:14

Identyfikator: 696521

Wyświetleń: 1006