Zachodniopomorskie

Opiekun (-ka) Pani Mathilde z komunikatywnym językiem niemieckim od 17.02.2015r. Bochum - super Stel

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Miejsce pracy: Niemcy, Bochum
Rozpoczęcie pracy: 17.02.2015
Nr ref.: 150/2014

Poszukujemy opiekunki dla bardzo sympatycznej 94 letniej pani Mathilde cierpiącej na starczą słabość. Pani Mathilde porusza się przy pomocy balkonika i oczekuje jedynie asekuracji przy wstawaniu i chodzeniu ze względu na słabość w nogach. Waży około 90 kg. ale nie wymaga dźwigania! Mieszka sama w domu z ogrodem w Bochum koło Essen. Cierpi również na nietrzymanie moczu. Jest to sprawdzone zlecenie, szukamy zmienniczki dla obecnej opiekunki.

WYMAGANIA:
Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego (B1/B2),
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, czułość,
Brak nałogów,

OBOWIĄZKI:
Zabiegi pielęgnacyjne,
Przygotowywanie posiłków
Robienie drobnych zakupów,
Drobne prace domowe,
Wspólne spędzanie czasu,

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie 1000/1100 EURO NETTO
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego),
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu,

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 &#8211; 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 10
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl/

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 &#8211; ODDZWONIMY.

Osoby zainteresowane są proszone o wklejenie linku w wyszukiwarce i aplikowanie poprzez krótki formularz:

wincklerpersonal.startpraca.pl/application/form/203468/0/

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Styczen, 2015  15:04

Identyfikator: 536884

Wyświetleń: 2514