Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Murarz - Niemcy, bezpłatne zakwaterowanie

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Certyfikowana agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o. (nr 10965), zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Murarz &#8211; Niemcy &#8211; bezpłatne zakwaterowanie
(Miejsce pracy: praca na terenie całych Niemiec)

Obowiązki:
&#8226; prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw,
&#8226; obsługiwanie maszyn budowlanych,
&#8226; osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
&#8226; prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,
&#8226; prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów.

Wymagania:

&#8226; min. 2 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
&#8226; sumienność, rzetelność w pracy,
&#8226; dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
&#8226; sprawność fizyczna,
&#8226; mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy:
&#8226; zarobki nawet 10.000 zł na miesiąc na rękę!,
&#8226; długoterminową, stabilną i legalną pracę przez cały rok (nawet w zimie)!,
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
&#8226; możliwość zjazdów do Polski co 6 tygodni,
&#8226; możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
&#8226; regularne płatności,
&#8226; opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Więcej szczegółów pod nr tel. +48 792 488 288
CV prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Wrzesien, 2017  11:30

Identyfikator: 621568

Wyświetleń: 1030