Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Malarz budowlany Norwegia

Norwegia

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie powierzchni, malowanie ręczne i natryskowe, mycie fasad, malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków, szpachlowanie.
Oferujemy:
Legalna i sprawdzona praca w stolicy Norwegii.
Pomoc w zakwaterowaniu
Wynagrodzenie 180NOK/godz. brutto
Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym

Wymagania
Wykształcenie kierunkowe i/lub długie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza.
Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/f&#248;dselsnummer) &#8211; warunek konieczny
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.
Prosimy o dołączenie do CV numerów telefonów do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.
Mile widziane
-Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz, własny samochód oraz zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem
Malarz budowlany - Imię i Nazwisko na adres: biuro@cbr-eu.com
Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

CBR &#8211; Cross Border Recruitment Sp.z o.o
Mazurska 42, 70-424 Szczecin
70-302 Szczecin
Tel: +47 213 79 771
Tel. Kom.: +48 886 680 276
WWW: eucbr.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Wrzesien, 2016  13:04

Identyfikator: 592056

Wyświetleń: 2806