Zachodniopomorskie

Magazynier na wyspie Uznam w Niemczech-40 km. od Świnoujścia

Karlshagen-Meckenburg-Vorpomern

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PlusStaff-Recruitment.de

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Komisjoner/Magazynier

Region: miejscowość Karlshagen na wyspie Uznam (Usedom)-Niemcy
blisko granicy polsko-niemieckiej

Oferujemy:
 zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na warunkach niemieckich
 około 1.700 &#8364; netto z dodatkami nocnymi- 40h/tyg.a&#363;&#363;
 praca 5 dni w tygodniu (od pon.-niedz.-wolne według grafiku)
 praca na cały etat i na czas nieokreślony
 mile widziane własne mieszkanie w Świnoujściu do codziennych powrotów do domu

Obowiązki:
 przygotowanie towaru dla klienta zgodnie z zamówieniem
 rejestracja dostawy owoców i warzyw
Wymagania:
 min.podstawowa znajomość j. niemieckiego
 doświadczenie nie jest wymagane
 możliwość pracy wieczorami lub w nocy

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres
a.moeller@plusstaff.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska,

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 23 Luty, 2022  00:29

Identyfikator: 713343

Wyświetleń: 1466