Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca autobusu - Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec :

KIEROWCÓW AUTOBUSÓW MIEJSKICH I DALEKOBIEŻNYCH

Najważniejsze obowiązki:
- Obsługa autokaru na trasach miejskich lub dalekobieżnych
- Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania :
- Wykształcenie zawodowe, kierunkowe
- Kwalifikacje uprawniające do kierowania autobusem tzn. aktualne prawo jazdy Kat. D lub DE
- Karta kierowcy
- Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku ( mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Wysoka kultura osobista i miła aparycja
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność
- Sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:
- Legalną pracę na terenie Niemiec
- Umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@horecahr.pl/ lub kontakt telefoniczny : 696 852 120
W temacie prosimy umieścić stanowisko np. : kierowca autobusu &#8211; Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Sierpien, 2014  15:06

Identyfikator: 519114

Wyświetleń: 1698