Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Frezer operator CNC Fanuc

Hamburg

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego tokarza-frezera-programistę CNC Fanuc

Miejsce pracy Hamburg (Braak)

Obowiązki:
- praca z obrabiarkami CNC ze sterowaniem Fanuc
- programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego
- rozwiązywanie pojawiających się w czasie pracy problemów
- kontrola jakości pierwszego elementu i prowadzenie regularnych pomiarów
- wprowadzanie korekt do programu
Wymagania:
- doświadczenie w programowaniu tokarek ze sterownikiem Fanuc
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym

Oferujemy;
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość dłuższej współpracy
- pełny pakiet ubezpieczeń
- pomoc koordynatorów

Cv prosimy przesyłać na adres judyta.krupska@expertum-gruppe.de

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Sierpien, 2016  13:51

Identyfikator: 591459

Wyświetleń: 956