Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk z jezykiem niemieckim

Bremerhaven

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.
Na zlecenie naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy Bremerhaven
Zadania:
&#8226; Prace według rysunków technicznych i wskazówek
&#8226; Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,
&#8226; Właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań,
Wymagane umiejętności:
&#8226; czytanie rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
&#8226; wykształcenie kierunkowe lub/i uprawnienia SEP,
&#8226; doświadczenie w zawodzie,
&#8226; znajomość języka niemieckiego na poziomie zapewniającym swobodną konwersację w miejscu pracy,
&#8226; gotowość do pracy zmianowej.
&#8226; duża motywacja do pracy
&#8226; mile widziane prawo jazdy oraz wlasny samochód na wyjazd
Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie z pelnym pakietem socjalnym,
&#8226; Dodatki świąteczne i urlopowe
&#8226; Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy
&#8226; Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
&#8226; Praca na dłuższy okres czasu
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomoca formularza rekrutacyjnego lub na adres e-mail judyta.krupska@expertum-gruppe.de. W razie pytan prosimy o kontakt telefoniczny.

Informacje dodatkowe:
Ze względu na specyfikę pracy w procesie rekrutacyjnym rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje osób posługujących się JĘZYKIEM NIEMIECKIM w stopniu DOBRYM.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 23 Maj, 2016  11:50

Identyfikator: 583301

Wyświetleń: 1196