Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk

Greifswald, Niemcy

HanseYachts A.G. jest jednym z największych producentów jachtów żaglowych i łodzi motorowych na świecie. Nasza produkcja opiera się na połączeniu nowoczesnych i tradycyjnych technik produkcji. Dynamiczny rozwój naszej firmy zapewniają: wysoka jakość produktów, futurystyczny wygląd oraz zaangażowanie i entuzjazm naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk &#8211; miejsce pracy: Greifswald, Niemcy

Obowiązki:
-wykonywanie instalacji elektrycznych na jachtach wg. specyfikacji technicznej
- okablowanie łodzi w zakresie 12 V/110V/230V
- instalacja elektroniki użytkowej i narzędzi nawigacyjnych
- montaż wiązek kablowych, pomp i głównych przełączników
- montaż paneli 220 V
- instalacja ogrzewania i klimatyzacji
- montaż silników i generatorów

Wymagania:
-wykształcenie techniczne (o profilu: elektryk, naprawa maszyn i urządzeń, mechatronika)
-uprawnienia do wykonywania i eksploatacji instalacji elektrycznych
-kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
-atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@yachtech.pl/
lub Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o ul. Prosta 28, Łozienica 72-100 Goleniów

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Luty, 2015  14:35

Identyfikator: 538857

Wyświetleń: 2634