Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds.sprzedaży branża wykończenia wnętrz

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds.sprzedaży na rejon woj. zachodniopomorskiego

Obowiązki:

realizowanie planów sprzedażowych
poznanie obecnych Klientów, pozyskiwanie nowych, nawiązywanie stałej współpracy
opieka nad Klientami pozyskanymi
współpraca z biurami projektowymi i architektami wnętrz
raportowanie wyników
samodzielne prowadzenie zadań na powierzonym regionie
Wymagania:

minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
znajomość branży( architektura, wykończenia wnętrz)
dobra znajomość obszaru działania( woj. zachodniopomorskie)
wykształcenie minimum średnie,
umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
długoletnia praktyka w swobodnym poruszaniu się samochodem na rozległym obszarze,
dobra obsługa komputera (MS Office),
predyspozycje osobowościowe: samodzielność, wysokie zaangażowanie, koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów, konsekwencja i zdecydowanie, umiejętność pracy pod presją, wysoka kultura osobista.
Oferujemy:

wynagrodzenie podstawowe + prowizja sprzedażowa
umowę o pracę (ew. inna forma zatrudnienia)
możliwość samodzielnej pracy w powierzonym regionie, budowanie bazy Klientów
nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
szkolenia produktowe
rozwój zawodowy
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: gdansk@jobhouse.pl/ z podaniem nr ref. REG/OFF/WZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Marzec, 2016  12:11

Identyfikator: 578027

Wyświetleń: 2714