Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Agent Placówki Handlowej nr ref: AH/07

Kamień Pomorski

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej odpowiedniego kandydata na stanowisko:

AGENT PLACÓWKI HANDLOWEJ
miejsce pracy: Kamień Pomorski, nr ref: AH/07

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie placówki handlowej na zasadach umowy agencyjnej
- Prace administracyjne związane z zarządzaniem placówką i zatrudnionym personelem
- Bezpośredni kontakt z klientami firmy
- Pozyskiwanie kontrahentów
- Zarządzanie sprzedażą
- Współpraca z centralą
- Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:
- Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie zawodowe w branży budowlanej i/lub sanitarnej
- Doświadczenie w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem
- Wiedza z zakresu negocjacji handlowych
- Znajomość problematyki sprzedaży i marketingu
- Sumienność, zaangażowanie, umiejętność budowania relacji
- Swobodna obsługa pakietu MS Office
- Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferta dla osób samodzielnych, nastawionych na cel, mających wyczucie rynku oraz zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Firma oferuje korzystne warunki współpracy, godziwe wynagrodzenie oraz dobre warunki pracy w lokalu z pełnym wyposażeniem.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref: AH/07 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@unikadr.pl/. Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na unikadr.pl/.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Lipiec, 2011  10:06

Identyfikator: 329049

Wyświetleń: 3441