Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Kat. C

Szczecin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Nr ref. kie/c/2012

Zadania:

- prowadzenie pojazdu zgodnie z otrzymaną dyspozycją w ramach kursów międzywęzłowych oraz kursy rozwózkowo &#8211; zwózkowe
- wykonywanie bieżącej obsługi pojazdu samochodowego
- dbałość o właściwy załadunek i wyładunek towaru
- zapewnienie bezpieczeństwa przewozu rzeczy i osób

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C
- minimum 3- letni staż w zawodzie kierowcy
- karta kierowcy
- mile widziane aktualne badania psychologiczne
- zaświadczenie do przewozu rzeczy oraz zaświadczenie o niekaralności
- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność

Oferujemy:

- możliwość stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.szczecin@antidotum.eu( w tytule maila prosimy wpisać: nr ref. kie/c/2012)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Kwiecien, 2012  13:55

Identyfikator: 394365

Wyświetleń: 5652