Zachodniopomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kierowca Miêdzynarodowy C+E

Szczecin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Beliani GmbH to miêdzynarodowa firma z segmentu e-commerce dzia³aj±ca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jako¶ci meble do domu i ogrodu.

W zwi±zku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim (m.in. otwarciem nowych magazynów) poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Co Ci oferujemy:
-Umowa o pracê
-Atrakcyjne wynagrodzenie - 8000 z³ miesiêcznie netto
-Korzystny system pracy &#8211; 5 dni pracy na 2 dni wolnego
-Prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy dla Ciebie i Twoich bliskich
-Mo¿liwo¶æ zakupu mebli w atrakcyjnych cenach

Opis stanowiska:
-Realizacja zleceñ transportowych na trasach miêdzynarodowych: Rajkowo-Niemcy, Niemcy - Francja- Szwajcaria, Niemcy- Holandia
-Odbiór kontenerów z portu w Hamburgu.

Wymagania:
-Prawo jazdy kat. C+E oraz karta kierowcy
-Uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy (kurs na przewóz rzeczy, psychotesty)
-Za¶wiadczenie o niekaralno¶ci
-Minimum roczne do¶wiadczenie w przewozach miêdzynarodowych
-Skrupulatno¶æ i zaanga¿owanie w realizacjê zadañ
-Komunikatywna znajomo¶æ jêzyka niemieckiego i/lub angielskiego - mile widziana

Zapraszamy o kontaktu - wy¶lij nam swoje CV!

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 15 Luty, 2021  13:37

Identyfikator: 696972

Wy¶wietleñ: 2766

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. Kierowca kat b
  3. Kierowca poszukuje pracy.
  4. Kierowca Kat C
  5. Centrum komputerowe i GSM