Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa kiosków gastronomicznych w Koszalinie! 9zł / h!

Koszalin

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy przy czynnościach:

Obsługa imprezy sportowej - Mistrzostw Polski Juniorów w szachach
Miejsce pracy: Koszalin (hala sportowa)

Obowiązki:
&#8226; obsługa kasy /obsługa kiosków gastronomicznych

Wymagania:
&#8226; dyspozycyjność od 3.08 - 7.08
&#8226; mile widziana aktualna książeczka sanepidowska
&#8226; mile widziany status ucznia/studenta
&#8226; mile widziane grupy znajomych

Oferujemy:
&#8226; możliwość pracy podczas Mistrzostw Polski Juniorów w szachach
&#8226; 9zł netto/h
&#8226; możliwość kolejnych zleceń
&#8226; umowę zlecenie

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres: gdansk@jobhouse.pl/ z podaniem nr ref. SZACHY/POL/KOSZ
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp.z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp.z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Lipiec, 2016  15:19

Identyfikator: 588599

Wyświetleń: 3650