Zachodniopomorskie

Merchandiser - Wykładanie towaru w marketach budowlanych w Szczecinie

Szczecin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru na marketach budowlanych w Szczecin.

Szczegóły:
Miejsce pracy: Castorama 3 markety, Leroy Merlin 2 różne markety
Umowa: Umowa Zlecenie
Stawka: 12zł brutto/godz.
Czas pracy: minimum 55 godzin / miesiąc &#8211; dwa serwisy
- około 10 godzin na tydzień = 5 wizyt w tygodniu na każdym markecie (po jednej wizycie tygodniowo w każdym z marketów)
- dodatkowo 9 wizyt w miesiącu po około 2 godziny w Castoramach (3 markety &#8211; po 2 wizyty w miesiącu na każdym z marketów Castorama Szczecin, drugi serwis)

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania: Status Studenta bądź Ucznia i nieprzekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na pełen etat.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl/ w temacie wpisując: Szczecin markety

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Listopad, 2011  10:44

Identyfikator: 351719

Wyświetleń: 2778