Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacja - Noc 3.09 - Ostatnie Miejsca Pracy !!

Kołobrzeg

Poszukujemy pracowników do pracy przy inwentaryzacji na terenie Kołobrzegu

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Premie !!
- Bezpłatne szkolenie wprowadzające do pracy
- Możliwość podjęcia pracy na stałe

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność w godzinach wieczornych i nocnych 3.09 !!

Opis stanowiska:
- skanowanie kodów kreskowych produktów znajdujących się w halach sprzedaży i zliczaniu ich ilości

Ostatnie miejsca pracy!!

Zainteresowanych prosimy o pozostawienie CV z danymi kontaktowymi pod ogłoszeniem.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Wrzesien, 2016  14:50

Identyfikator: 592180

Wyświetleń: 3407