Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Hostessa - Nowogard - Pilne !

Nowogard

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Hostessa - PILNIE !!!!!

Miejsce pracy: NOWOGARD

Obowiązki:

- promowanie produktów klient
- zachęcanie do zakupu
- raportowanie działań

Wymagania:
- otwartość
- komunikatywność
- dyspozycyjność 31.01 - 01.02.2012 (jeden z dwóch dni do wyboru)
Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (12zł/h brutto)
- możliwość zdobycia doświadczenia
- możliwość współpracy przy kolejnych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z numerem referencyjnym HO/01/12

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 25 Styczen, 2012  20:42

Identyfikator: 371481

Wyświetleń: 2319