Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Maszyn Produkcyjnych

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET&#174;, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Numer ref. 0036620

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa maszyn i urządzeń w zakresie ustawiania, pomiarów i zapisów parametrów określonych planem kontroli,
usuwanie postojów na liniach produkcyjnych,
pomoc przy wykonywaniu napraw oraz konserwacji wyposażenia, rozwiązywanie prostych problemów technicznych,
wymiana narzędzi i części formatowych modułu,
przeprowadzanie wymaganych testów i kontroli,
raportowanie wyników i zauważonych niezgodności,
utrzymywanie w czystości i porządku powierzonych maszyn oraz stanowisk pracy.
WYMAGANIA:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
uprawnienia kat I P (podesty ruchome nożycowe),
uprawnienia do pracy na wysokościach,
umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
znajomość rysunku technicznego,
zdolności manualne,
dyspozycyjność, zaangażowanie i rzetelność,
samodzielność,
gotowość do pracy zmianowej.
OFERUJEMY:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez zakład produkcyjny,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
szkolenia techniczne, wdrażające do pracy,
bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, bonusy,
miejsce pracy: Goleniów.
Zapraszam do przesyłania cv poprzez poniższy link:
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Styczen, 2021  12:15

Identyfikator: 695962

Wyświetleń: 626