Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik grupy remontowej

Szczecin

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, działająca na w wielu krajach na świecie w branży konstrukcji budowlanych. Wraz z rozwojem firmy poszukują:
KIEROWNIKA GRUPY REMONTOWEJ
Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
&#8226; Organizacja pracy w magazynie oraz naprawy sprzętu i jego konserwację
&#8226; Prowadzenie właściwej gospodarki sprzętem w zakresie dokonywania niezbędnych napraw i remontów,
&#8226; Czuwanie nad racjonalnym stanem zapasów materiałowych w magazynie,
&#8226; Przygotowywanie zamówień na niezbędne materiały i narzędzia,
&#8226; Zarządzanie pracą podległego zespołu,
&#8226; Właściwe składowanie towaru,
&#8226; Dbałość o wysoki poziom bezpieczeństwa pracy w podległym obszarze, przestrzeganie procedur BHP.

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie minimum średnie, wyższe (logistyczne) mile widziane,
&#8226; Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu personelem,
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu magazynem,
&#8226; Znajomość obsługi komputera i środowiska Ms Office,
&#8226; Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy,
&#8226; Prawo jazdy kat. B .

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: bernadeta.gruszecka@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Pazdziernik, 2011  09:16

Identyfikator: 348820

Wyświetleń: 2865