Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektromonter- 1 zmiana- Szczecin Północ

Police

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Masz doświadczenie w elektromontażu?
Umiesz czytać dokumentację techniczną?
A może interesujesz się elektryką?
Jeśli TAK - aplikuj!

Oferujemy Ci:
- pracę na jedną 1. od poniedziałku do piątku
- umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia
- wynagrodzenie od 2150 zł netto w zależności od umiejętności (możliwość negocjacji stawki!)
- prywatną opiekę medyczną Medicover
- pracę na hali produkcyjnej

Od Ciebie oczekujemy:
- zdolności manualnych
- umiejętności czytania schematów elektrycznych
- wykształcenia z zakresu elektryki
- doświadczenie przy elektromontażu będzie atutem!

Zakres obowiązków:
- Montaż szaf sterowniczych według dokumentacji projektowej
- Wykonanie prac na wysokim poziomie jakościowym

Lokalizacja: Szczecin Północ

Zainteresowany? Zainteresowana?
Nie czekaj - aplikuj już teraz!

Link aplikacyjny poniżej:

lub
ZADZWOŃ 511 866 775

Napisz do nas lub przyjdź na al. Niepodległości 22, 7 piętro, tuż przy pubie Boston. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

LSJ HR Group
nr licencji: 13331
www.lsj.pl

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Luty, 2019  09:51

Identyfikator: 651783

Wyświetleń: 1486