Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Automatyk

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET&#174;, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK
!PAKIET RELOKACYJNY!
Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - kierunek mechanika, automatyka, robotyka,
&#8226; min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu,
&#8226; znajomość automatyki przemysłowej, w tym działania systemów automatycznego sterowania maszyn i urządzeń PLC,
&#8226; umiejętność diagnostyki maszyn,
&#8226; znajomość zasad TPM,
&#8226; dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
&#8226; mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
&#8226; prowadzenie planowych prac prewencyjnych w zakresie maszyn i urządzeń,
&#8226; diagnostyka awarii oraz naprawy maszyn i urządzeń,
&#8226; zapewnienie funkcjonowania maszyn i urządzeń na oczekiwanym poziomie,
&#8226; współpraca z innymi działami firmy,
&#8226; wsparcie dla mechaników utrzymania ruchu,
&#8226; współpraca ze specjalistą ds. części zamiennych.
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności, premia kwartalna, nagrody roczne, praca w godzinach 8-16, raz na 5 tygodni praca na 2 zmianę (14-22),pakiet benefitów.

Zapraszam do przesyłania cv poprzez poniższy link:

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Pazdziernik, 2020  14:48

Identyfikator: 691711

Wyświetleń: 666