Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię Doradcę Finansowego

Szczecin

Noble Finance Service Sp. z o.o. to nowoczesna, innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa finansowego, która zmienia standardy obecnie panujące na rynku. Działamy w oparciu o zachodnie wzorce obsługi.
noble-fs.pl/

DORADCA FINANSOWY
Miejsce pracy: zachodniopomorskie/ Szczecin
Opis stanowiska:
 Prowadzenie doradztwa w zakresie ubezpieczeń, kredytów i funduszy inwestycyjnych;
 Analiza potrzeb Klientów i opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających ich potrzebom;
 Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;
 Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania:
 Wysoki poziom kultury osobistej;
 Wykształcenie co najmniej średnie;
 Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne;
 Dyspozycyjność;
 Przedsiębiorczość i chęć dalszego rozwoju;
 Zaangażowanie oraz nastawienie na sukces i wyniki;
 Dobra organizacja pracy;
 Dynamizm w działaniu;
 Mobilność;
 Niekaralność

Oferujemy:
 Współpraca w ramach umowy zlecenie lub umowy o pracę;
 Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny;
 Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy;
 Elastyczny czas pracy;
 Jasno określoną ścieżkę awansu;
 Dostęp do produktów renomowanych instytucji finansowych.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: a.stanek@noble-fs.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Kwiecien, 2013  18:08

Identyfikator: 454924

Wyświetleń: 3037