Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik księgowo - administracyjny z j. angielskim

Szczecin

Dla naszego Klienta, szczecińskiej firmy uczestniczącej w międzynarodowych eventach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownika księgowo - administracyjnego

Obowiązki osoby zatrudnionej:
- obsługa bankowości internetowej,
- wystawianie faktur,
- ewidencjonowanie sprzedaży i zakupów,
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rozliczanie delegacji i zaliczek,
- wsparcie klienta zagranicznego w dokonywanych transakcjach międzynarodowych,
- współpraca z biurem rachunkowym,
- analiza otrzymanych sprawozdań finansowych, przygotowanie sprawozdań z działalności Zarządu,
- współtworzenie i wykonywanie planów, opracowanie prognoz,
- przygotowanie zestawień dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, INTRASAT),
- współpraca z audytorami, Urzędem Skarbowym, innymi urzędami

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny!
- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
- doświadczenie finansowo - księgowe i administracyjne,
- znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatków (szczególnie podatku VAT) oraz prawa pracy

Mile widziane:
- umiejętność sporządzania deklaracji VAT oraz innych deklaracji podatkowych,
- mile widziane doświadczenie w pracy z programem księgowym/magazynowo - księgowym,
- samodzielność w działaniu, dokładność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy

W zamian oferujemy:
- interesującą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Uwaga! Aplikacje osób bez bardzo dobrej znajomości języka angielskiego nie będą rozpatrywane.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, na adres:
m.karwan@lsj.pl/
z dopiskiem w temacie maila: Kierownik księgowo - administracyjny.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi powyższe wymagania.

LSJ należy do liderów rynku usług rekrutacyjnych. Od ponad 10 lat organizuje pracę w kraju i za granicą. Z ofert pracy firmy skorzystało już kilka tysięcy osób z całego kraju, a zadowolenie rekrutowanych przez nas pracowników potwierdza fakt, iż polecają nas sobie nawzajem. Licencja nr 4440.

LSJ Recruitment, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Tel. 91 814 52 59 E-mail: m.karwan@lsj.pl/
profis.lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 27 Czerwiec, 2013  18:27

Identyfikator: 465542

Wyświetleń: 2742