Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca finansowy

Szczecin

Noble Finance Service Sp. z o.o. to nowoczesna, innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa finansowego, która zmienia standardy obecnie panujące na rynku. Działamy w oparciu o zachodnie wzorce obsługi.
noble-fs.pl/

DORADCA FINANSOWY
Miejsce pracy: zachodniopomorskie/ Szczecin
Opis stanowiska:
&#8226; Prowadzenie doradztwa w zakresie ubezpieczeń, kredytów i funduszy inwestycyjnych;
&#8226; Analiza potrzeb Klientów i opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających ich potrzebom;
&#8226; Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;
&#8226; Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania:
&#8226; Wysoki poziom kultury osobistej;
&#8226; Wykształcenie co najmniej średnie;
&#8226; Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne;
&#8226; Dyspozycyjność;
&#8226; Przedsiębiorczość i chęć dalszego rozwoju;
&#8226; Zaangażowanie oraz nastawienie na sukces i wyniki;
&#8226; Dobra organizacja pracy;
&#8226; Dynamizm w działaniu;
&#8226; Mobilność;
&#8226; Niekaralność

Oferujemy:
&#8226; Współpraca w ramach umowy zlecenie lub umowy o pracę;
&#8226; Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny;
&#8226; Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy;
&#8226; Elastyczny czas pracy;
&#8226; Jasno określoną ścieżkę awansu;
&#8226; Dostęp do produktów renomowanych instytucji finansowych.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: m.olszanska@noble-fs.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Marzec, 2013  15:56

Identyfikator: 448955

Wyświetleń: 3159