Zachodniopomorskie

zmień miasto

Zatrudnię osobę na zmywak w restauracji nad morzem

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Willa Kliper zatrudni osobę na zmywak w Restauracji w Trzęsaczu nad morzem.

Zakres obowiązków
- Zmywanie
- Sprzątanie kuchni
Wymagania
- chęć do pracy
- zaangażowanie,
- umiejętność pracy w warunkach stresu i presji czasowej;
- organizacja pracy i operatywność.

Pozostałe informacje
- Stosunek pracy: Umowa zlecenie, kontrakt.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres e-mail praca@nad-morzem.com.pl/

Proszę o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 25 Lipiec, 2012  18:00

Identyfikator: 407549

Wyświetleń: 4407