Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kosmetyczka - pracownik SPA&Wellness

Międzyzdroje

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Lubiewo Forest&Sea Resort w Międzyzdrojach
zatrudni kosmetyczkę do pracy w strefie SPA&Wellness
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe i doświadczenie (znajomość zabiegów na twarz i ciało)
znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
dobry kontakt z Klientem, komunikatywność, sumienność, dokładność, dyspozycyjność, samodzielność

Oferujemy pracę w całkowicie wyposażonym gabinecie z kosmetykami wysokiej jakości.
Praca od kwietnia do października.
Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów kosmetycznych, obsługa przed- i po-zabiegowa oraz obsługa urządzeń w strefie Spa

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres e-mail:reception@lubiewo.com.pl/.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Marzec, 2012  12:58

Identyfikator: 383070

Wyświetleń: 3824