Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technik obiektu - konserwator

Szczecin

Dla naszego Klienta, firmy biurowych z zagranicznym kapitałem zajmującej się magazynowaniem i sprzedażą artykułów biurowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lokalizacja: Szczecin &#8211; Mierzyn

Zakres obowiązków:
- Kontrola i dbanie o obiekt oraz urządzenia
- Nadzór nad sprawnym usuwaniem ewentualnych usterek i awarii
- Wykonywanie drobnych prac elektrycznych, montażowych i hydraulicznych
- Utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
- Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie pracy konserwatorskich

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe techniczne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia SEP do 1 KV
- Umiejętności z zakresu prac elektrycznych, hydraulicznych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej
- Umowę o pracę
- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Pracę w systemie II zmianowym
- Darmowe owoce każdego dnia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy experts@lsj.pl/ z dopiskiem " Technik obiektu &#8211; konserwator "

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Czerwiec, 2017  20:48

Identyfikator: 614296

Wyświetleń: 1125