Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Team leader - monter urządzeń chłodniczych

Szczecin

Producent wyspecjalizowanych systemów chłodniczych, poszukuje osoby na stanowisko:

Team leader &#8211; monter urządzeń chłodniczych
Praca w nowopowstającym oddziale firmy w Szczecinie

Oferujemy:

&#8226; Możliwość udziału w budowie i rozwoju nowo tworzonej firmy
&#8226; Szkolenie w siedzibie firmy w Danii
&#8226; Kontakt z nowoczesną technologią CO2
&#8226; Konkurencyjna płaca i bardzo dobre warunki pracy
&#8226; Praca na hali, w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

&#8226; Montaż mechaniczny kompresorów, separatorów, zaworów, wymienników ciepła
&#8226; Wykonywanie instalacji wysokiego ciśnienia techniką lutowania twardego CU
&#8226; Budowa zespołu i organizacja stanowisk pracy
&#8226; Planowanie i realizacja zadań w swoim obszarze
&#8226; Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
&#8226; Współpraca z działem produkcji w Danii

Wymagania:

&#8226; Bardzo dobra umiejętność lutowania twardego CU
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego
&#8226; Praktyczna znajomość urządzeń chłodniczych
&#8226; Pozytywne nastawienie i predyspozycje liderskie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: techniczne@lsj.pl/ w tytule wpisując Team leader &#8211; monter urządzeń chłodniczych

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski 510 034 350.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

LSJ HR GROUP
Licencja 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 814 52 52

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Kwiecien, 2017  14:16

Identyfikator: 609597

Wyświetleń: 1445