Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy/Inżynier Sprzedaży

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ManBase - innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, zachodniego producenta o ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującego nowoczesne urządzenia techniczne poszukuje inżyniera na stanowisko:
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
Kod aplikacji: KKN/002/KK/P
Miejsce pracy: Zachodniopomorskie

ZADANIA
- aktywna sprzedaż usług/produktów znajdujących się w aktualnej ofercie firmy
- budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami
- przestrzeganie aktualnych standardów firmy w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów
- realizacja zadań przy zachowaniu wysokich standardów jakości
- obsługa telefoniczna i mailowa klientów

WYMAGANIA
- wykształcenie wyższe, techniczne, kierunek mechaniczny/energetyczny
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do pracy w terenie
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

OFERTA
- interesująca praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
- praca w terenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki bogatej ofercie szkoleń zapewnionych przez firmę
- niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
- atrakcyjne wynagrodzenie (po okresie próbnym prowizja handlowa uzależniona od sprzedaży)

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem do dnia 15 sierpnia 2012r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailowądo dnia 16 sierpnia 2012 r . W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji:
KKN/002/KK/P .

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Sierpien, 2012  12:00

Identyfikator: 409718

Wyświetleń: 1876