Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji / Montażysta

Szczecin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją taśm transportowych wykorzystywanych w przemyśle, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pomocnik na produkcji / Monter.

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)
Nr ref.: ppm/szc/2017

Zadania:
- ręczny montaż taśm transportowych,
- kontrola jakości poszczególnych komponentów i gotowych taśm,
- przygotowanie komponentów do montażu (czyszczenie, usuwanie naddatków).

Wymagania:
- sprawność manualna i fizyczna,
- umiejętność pracy w zespole,
- chęć i szybkość przyswajania wiedzy,
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową lub umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
- szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników,
- wynagrodzenie godzinowe 14,00zł brutto/godz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując nr ref. ppm/szc/2017 lub zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 62.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Styczen, 2017  12:11

Identyfikator: 603554

Wyświetleń: 1275