Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter elementów grzejnych

Stargard Szczeciński

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Monter elementów grzejnych.

Miejsce pracy: Stargard
Nr ref. grz/stg/2016

Zadania:
- montaż elementów grzejnych zgodnie z dokumentacją,
- obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń.

Wymagania:
- wykształcenie - min. zawodowe lub średnie (mile widziane wykształcenie techniczne),
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia,
- możliwość docelowego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu z wpisanym w temacie wiadomości nr ref grz/stg/2016.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Wrzesien, 2016  14:56

Identyfikator: 594352

Wyświetleń: 1467