Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik

Szczecin

W związku z rozwojem, firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Szczecina, prawobrzeże poszukuje:

MECHANIKÓW
(praca w dziale utrzymania ruchu)

Lokalizacja: Szczecin (prawobrzeże)

Obowiązki:
- przygotowanie maszyn i urządzeń a do produkcji - czynny udział w codziennym rozruchu linii produkcyjnej
- codzienne kontrola techniczna maszyn i urządzeń linii produkcyjnej &#8211; zapewnienie ciągłości pracy linii
- serwisowanie podległych urządzeń (bieżące &#8222;małe&#8221; naprawy i wykonywanie prac konserwacyjnych, wymiana zużytych części, smarowanie, przeglądy itp. )

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku
- posiłki regeneracyjne podczas pracy

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym
- znajomość podstawowych zasad mechaniki

Osoby zainteresowane prosimy nadsyłać CV na adres: techniczne@lsj.pl/ podając w temacie maila: Mechanik

Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 21 Maj, 2017  20:27

Identyfikator: 612007

Wyświetleń: 1839