Zachodniopomorskie

Majster / inżynier budowy - Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Pracuj z nami jako
!MAJSTER/INŻYNIER BUDOWY!
Poszukujemy osób odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych i komunikatywnych :)
Miejsce pracy: SZCZECIN
Zakres obowiązków:
-Kierowanie zespołem pracowników, delegowanie zadań,
-Nadzór oraz koordynacja prac wykonywanych na budowie,
-Nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie BHP,
-Realizacja zadań zgodnie z przekazaną dokumentacją wykonawczą.
Wymagania:
-Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie,
-Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole,
-Znajomość zasad BHP i przepisów prawa budowlanego.
Oferujemy:
-Możliwość rozwoju zawodowego,
-Długofalową współpracę w strukturach firmy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@ebud.com.pl lub kontakt telefoniczny &#8211; 600 215 149.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Maj, 2021  13:51

Identyfikator: 701478

Wyświetleń: 2101