Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier elektryk/ automatyk (ATEX)

Świnoujście

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta &#8211; światowego lidera branży petrochemicznej &#8211; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: SDSE/04/2014
Miejsce pracy: Świnoujście

Zadania:
 przygotowanie dokumentacji w oparciu o dyrektywę Atex
 opracowanie dokumentacji technicznej
 wsparcie działań związanych z przygotowaniem pakietów dokumentacji dla Klienta
 projektowanie, wprowadzanie zmian do istniejących projektów
 współpraca z kierownikami technicznymi i innymi specjalistami ds. projektów

Wymagania:
 doświadczenie w wykonywaniu wyżej wymienionych prac
 wykształcenie wyższe kierunkowe
 dobra znajomość języka angielskiego
 umiejętność pracy w zespole
 zorientowanie na wyniki

Oferujemy:
 pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie
 umowę o pracę tymczasową
 możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
 atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Kwiecien, 2014  10:51

Identyfikator: 502214

Wyświetleń: 2948