Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier budowy (rurociągi naziemne)/ Test pack Specialist

Świnoujście

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta &#8211; światowego lidera branży petrochemicznej &#8211; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: IBDST/04/2014
Miejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

 opracowanie dokumentacji technicznej
 sprawdzanie dokumentacji projektowej
 analiza przebiegu prac montażu rurociągów naziemnych oraz analiza dokumentacji
 przygotowanie dokumentacji po-wykonawczej
 współpraca z kierownikami technicznymi i innymi specjalistami ds. projektu

Wymagania:

 doświadczenie w wykonywaniu wyżej wymienionych prac jako warunek konieczny
 doświadczenie w nadzorze nad pracami z zakresu montażu rurociągów (praca bezpośrednio na budowie)
 wykształcenie kierunkowe (m.in. inżynier środowiska, inżynier mechanik)
 dobra znajomość języka angielskiego
 umiejętność czytania rysunków izometrycznych
 bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

 pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie
 umowę o pracę tymczasową
 możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
 atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Kwiecien, 2014  10:54

Identyfikator: 502215

Wyświetleń: 2231