Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Mechanik - Konstruktor

Goleniów

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, lidera w swojej branży, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy:
Goleniów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- projektowanie maszyn i urządzeń
- przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej ( SolidWorks, Inventor)
- sporządzanie szczegółowych rysunków montażowych i instrukcji obsługi
- czynne uczestnictwo w testowaniu maszyn I tworzeniu dokumentacji testowej
- ścisła współpraca z główną siedzibą firmy w Danii
- dbanie o terminowość i jakość realizowanych projektów
- współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe preferowane mechaniczne, konstrukcyjne
- min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość mechaniki I projektowania
- wiedza ogólna z zagadnień elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych pozwalająca na projektowanie maszyn
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie I piśmie &#8211; warunek konieczny
- znajomość programu Inventor będzie atutem

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość prowadzenia interesujących projektów w firmie międzynarodowej
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria, prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem &#8222;Inżynier Mechanik - Konstruktor&#8221;, na adres mailowy: experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl/
lsj.pl/experts | lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Maj, 2017  13:23

Identyfikator: 612277

Wyświetleń: 1732