Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inspektor jakości

Gorzów Wielkopolski

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, która działa w branży tworzyw sztucznych, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. (okolice)

Opis stanowiska pracy:
- odpowiedzialność za przetwarzanie roszczeń w podstawowej analizie danych oraz za działania korygujące i zapobiegawcze
- opracowywanie instrukcji jakościowych
- rozwiązywanie problemów jakościowych
- nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
- pomiary i testy produktów i komponentów
- kontrola wyrobów dostarczonych przez dostawców
- uczestniczenie w audytach wewnętrznych i monitorowania systemu zarządzania jakością
- przygotowanie dokumentacji PPAP i dokumentów związanych z jakością
- przekazywanie informacji do managerów o zauważonych niezgodnościach.
Oferujemy:
- bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o zachodniej kulturze organizacyjnej
- umowa o pracę
- szkolenia wprowadzające

Wymagania:
- preferowane wykształcenie techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne
- zrozumienie procesów produkcyjnych i magazynowych oraz filozofii Lean
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- wysokie zdolności interpersonalne

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z dopiskiem &#8222;Inspektor jakości&#8221; na adres mailowy:
experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail:
lsj.pl/experts | lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Kwiecien, 2017  11:35

Identyfikator: 610112

Wyświetleń: 1144