Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inspektor ds. Mechanicznych

Świnoujście

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. &#8211; światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 55 lokalizacjach na terenie kraju. W 2010 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego Klienta - światowego lidera branży petrochemicznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref: MECH/10/2013
Miejsce pracy: Świnoujście

Zadania:
 inspekcja jakościowa prac wykonywanych na terenie budowy z zakresu montażu instalacji mechanicznych, ze szczególnych uwzględnieniem podziemnych systemów rurociągowych w technologii PEHD
 sprawdzanie dokumentacji jakościowej przygotowanej przez podwykonawców
 bieżąca współpraca z poszczególnymi działami GRI, podwykonawcami, instytucjami dozorującymi

Wymagania:
 wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika, budowa maszyn)
 min. 1- 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku ( doświadczenie w nadzorze, monitorowaniu lub inspekcji prac z zakresu budowy instalacji mechanicznych, ze szczególnym uwzględnieniem podziemnych i naziemnych systemów rurociągowych)
 dobra znajomość języka angielskiego
 umiejętność czytania rysunków izometrycznych
 samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 pracę w prestiżowej międzynarodowej firmie
 atrakcyjne warunki zatrudnienia
 możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
zawierającej CV w języku polskim i angielskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Pazdziernik, 2013  12:18

Identyfikator: 484428

Wyświetleń: 3746