Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Główny Mechanik

Szczecin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

GŁÓWNY MECHANIK

Lokalizacja: Centrum Szczecina

Praca w nowo otwierającej się firmie zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Zakład zajmuje się przetwarzaniem zużytych opon ( poddawaniu ich procesowi pirolizy) w celu uzyskania z nich produktów końcowych w postaci sadzy, oleju oraz gazu popirolitycznego.

Obowiązki:

Nadzór techniczny i zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego
Usuwanie bieżących awarii
Zarządzanie zespołem
Planowanie zakupów części zamiennych, bieżących prac konserwacyjnych, prewencyjnych
Przestrzeganie zasad BHP i przepisów ppoż
Gospodarka zapasami dla powierzonego obszaru
Optymalizacja,usprawnianie, modyfikacje aktualnych oraz opracowywanie nowych rozwiązań technicznych dla maszyn i urządzeń produkcyjnych

Pracodawca oferuje:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Pracę w systemie jednozmianowym
Udział w powstawaniu zakładu i rozruchu maszyn
Pracę w nowoczesnym parku maszynowym

Wymagania:

Znajomość i umiejętność obsługi i naprawy maszyn i urządzeń wirujących, systemów transportu materiałów sypkich ( np. poruszonej gumy)
Doświadczenie w pracy z pompami, wentylatorami, napędami pneumatycznymi
Znajomość funkcjonowania i umiejętność obsługi urządzeń do cięcia i szlifowania
Znajomość przepisów dozorowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: experts@lsj.pl/
podając w temacie: Główny mechanik. Tel: 508 144 900.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

LSJ HR GROUP
Licencja 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 814 52 52

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Kwiecien, 2017  15:47

Identyfikator: 609467

Wyświetleń: 1284