Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektromonter/monter UrzĄdzeŃ DŹwigowych

Myślibórz

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu zajmującego się m.in. projektowaniem, dostawą, montażem oraz konserwacją urządzeń dźwigowych i schodów, działającego na rynku od ponad dwudziestu lat, szukamy Kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTER/MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Zadania:
&#8226;montaż urządzeń dźwigowych, wind,
&#8226;prace monterskie na budowie,

Wymagania:
&#8226;doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
&#8226;wykształcenie techniczno-elektryczne, mechaniczne bądź pokrewne,
&#8226;ważne uprawnienia SEP,
&#8226;dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach.

Oferujemy:
&#8226;praca od poniedziałku do piątku (160 godzin miesięcznie),
&#8226;wynagrodzenie miesięczne podstawa 3 500 zł brutto + premie miesięczne do 2 500 zł brutto,
&#8226;stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
&#8226;atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna) i dofinansowanie kart Multi Sport.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą linku aplikacyjnego:

aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/ELEKTROMONTER_MONTER_URZADZEN_DZWIGOWYCH/5049-3071-25-e52-1704.html

lub kontakt telefoniczny z Olgą Budelewską pod nr: 535 812 112

Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Kwiecien, 2017  20:34

Identyfikator: 610154

Wyświetleń: 1155