Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Rymań

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta z branży hotelarskiej aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Nr ref.: SPPR/01/15
Miejsce pracy: Rymań
Zadania:
&#8226; tworzenie bazy danych klientów,
&#8226; przygotowywanie i sprzedaż oferty hotelu,
&#8226; opracowywanie planów marketingowych, a także kalendarza eventów oraz ich realizacja,
&#8226; opracowywanie budżetu marketingowego,
&#8226; utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
&#8226; udział w targach branżowych,
&#8226; organizacja konferencji, szkoleń,
&#8226; e-marketing,
Wymagania:
&#8226; bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny),
&#8226; minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża hotelarska, turystyczna będzie dodatkowym atutem),
&#8226; możliwość codziennych dojazdów do miejsca pracy lub realokacji,
&#8226; wykształcenie wyższe,
&#8226; prawo jazdy kat. B,
&#8226; znajomość obsługi komputera w szczególności znajomość obsługi pakietu MS Office,
&#8226; doskonałe umiejętności komunikacyjne i dynamizm w działaniu,
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy własnej,
Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne warunki zatrudnienia,
&#8226; niezbędne narzędzia do pracy,
&#8226; w przypadku realokacji możliwość zakwaterowania,
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego,
&#8226; pracę w przyjaznym zespole,
Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim na adres: szczecin@adecco.pl/
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 20 Marzec, 2015  09:50

Identyfikator: 542718

Wyświetleń: 2943