Zachodniopomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Specjalista ds. wprowadzania danych z j. niemieckim

Szczecin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla naszego Klienta, du¿ej firmy z kapita³em zachodnim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. wprowadzania danych z jêzykiem niemieckim
Lokalizacja: Szczecin

OPIS STANOWISKA:
&#8226; zarz±dzanie i administrowanie procesami bankowymi
&#8226; otwieranie/ zamykanie kont
&#8226; przed³u¿anie umów w systemie
&#8226; dokonywanie odpowiednich operacji w przeznaczonych do tego systemach
&#8226; kontakt mailowy/telefoniczny z wspó³pracownikami wewn±trz grupy

NASZ KLIENT OFERUJE:
&#8226; profesjonalne szkolenia przygotowuj±ce do pracy
&#8226; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê
&#8226; konkurencyjny pakiet socjalny &#8211; kartê sportow±, kartê ¿ywieniow±, ubezpieczenie grupowe
&#8226; prywatn± opiekê medyczn±
&#8226; miejsce pracy w nowoczesnym, komfortowym budynku
&#8226; mo¿liwo¶æ awansu i kariery dla najlepszych

WYMAGANIA:
&#8226; Bardzo dobra znajomo¶æ jêzyka niemieckiego (min. B2)
&#8226; Do¶wiadczenie zawodowe mile widziane, lecz niewymagane
&#8226; Bardzo dobra znajomo¶æ pakietu Ms Office
&#8226; Umiejêtno¶æ pracy w zespole
&#8226; Umiejêtno¶æ zarz±dzania czasem oraz ustalania priorytetów
&#8226; Wielozadaniowo¶æ, rzetelno¶æ w wykonywaniu obowi±zków
&#8226; Kreatywno¶æ

Osoby bêd±ce zainteresowane powy¿sz± ofert± oraz spe³niaj±ce jej kryteria prosimy o przesy³anie swojego CV w jêzyku angielskim z dopiskiem &#8222;Specjalista ds. wprowadzania danych z jêzykiem niemieckim&#8221; na adres mailowy:

experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustaw± o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 51 E-mail: experts@lsj.pl/
Wiêcej ofert pracy: lsj.pl/

Pierwszym etapem rekrutacji, po przes³aniu przez kandydatów swoich aplikacji, jest przede wszystkim selekcja cv. Rekruterzy w og³oszeniach zastrzegaj± sobie prawo do kontaktu z &#8222;wybranymi osobami&#8221;, przez co zapewne czê¶æ z Pañstwa nigdy nie otrzyma³a odpowiedzi zwrotnej na przes³an± aplikacjê. Natomiast powinno¶ci± rekruterów jest poinformowanie kandydatów, którzy ju¿ spotkali siê z firm± docelow±, jaka jest jej decyzja.

Og³oszenie dodane: Piatek, 14 Kwiecien, 2017  15:37

Identyfikator: 609685

Wy¶wietleñ: 2622

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Jezyk angielski
  2. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  3. Jêzyk niemiecki-korepetycje
  4. Ja 37 N A J T A N I E J sprawd¿ p³atne po nie przed tylko u mnie
  5. Jezyk Angielski