Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista - Team Leader

Szczecin

Dla naszego Klienta, firmy biurowych z zagranicznym kapitałem zajmującej się magazynowaniem i sprzedażą artykułów biurowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTA-TEAM LEADER

Lokalizacja: Szczecin &#8211; Mierzyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
&#8226; zarządzanie grupą pracowników (kontrolerzy jakości, pracownicy logistyki) - 30-50 osób
&#8226; kontrolowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie założonych KPI"s
&#8226; dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz obowiązujących przepisów
&#8226; planowanie i koordynowanie procesów logistycznych
&#8226; odpowiedzialność za realizowanie celów jakościowych i ilościowych
&#8226; przygotowywanie raportów
&#8226; zapewnienie właściwej organizacji pracy dla swojego zespołu

WYMAGANIA:
&#8226; doświadczenie w zarządzaniu zespołem w magazynie lub firmie produkcyjnej
&#8226; komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
&#8226; nastawienie na realizację celów
&#8226; umiejętność pracy w zespole
&#8226; gotowość podjęcia pracy w systemie II-zmianowym

PRACODAWCA OFERUJE:
&#8226; umowa o pracę
&#8226; praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany
&#8226; prywatna opieka medyczna
&#8226; możliwość rozwoju
&#8226; darmowe owoce każdego dnia

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy experts@lsj.pl/ z dopiskiem &#8222;Brygadzista&#8221;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl/
lsj.pl/experts | lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Kwiecien, 2017  20:46

Identyfikator: 609155

Wyświetleń: 1889